KONST / Litografier / Färglitografi 13546597
nr 1354 6597
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 87/395,84x59 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:56:48
150 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr